Vyklízení pozůstalostí Praha

Nabízíme vyklízení pozůstalostí Praha.Většinou jde o byty v kterých bydleli starší lidé. Snažíme se všem zákazníkům vyjít vstříc, a za naše služby si účtovat minimální cenu za práci. Specializujeme se na kompletní pozůstalosti.

Vyklízení pozůstalostí

Snažíme se všem zákazníkům vyjít vstříc. Samozřejmě pokud potřebujete vyklízení jinde než v městě Praha, tak neúčtovat cenu za dopravu. Pokud máte byt v kterém je spousta věcí skříně, nábytek sklo, porcelán, knihy a jiné věci. Nabízíme práce za minimální ceny. Chápeme že musíte hradit nájem bytu v kterém už nikdo nebydlí, v případě objednání našich služeb naběhneme do bytu a všechno vyklidíme klidně i během jednoho dne.

Výkup porcelánu z pozůstalostí

Pokud tedy spěcháte na vyklízení a likvidaci, tak jsme schopni nastoupit i během několika dnů a máte vše vyřešeno. O vše se postaráme od vystěhování až po odvoz, byty jsou po nás prázdné a připravené pro nové zájemce. Máte pozůstalost po nějakém sběrateli? Nabízíme také výkupu takové pozůstalostí a to bez rozdílu věcí. Máme zájem o obyčejné věci které by se stejně vyhodili.

Odvážíme cokoli, co budete potřebovat. Jestli jde o velkou skříň a nebo malí stoleček. V případě že nejde o pozůstalost a potřebujte jen vyklízení bytů, tak nabízíme nejen vyklízení pozůstalostí ale také likvidace pozůstalostí a to kompletně. Odpady které již nemají cenu. Naložíme a odvezeme na sběrné dvory. Potřebujte zbavit třeba sektorové skříně po babičce tak naše poskytované služby stojí od 200 Kč / hod. za pracovníka.

Prohlídky prostorů jsou bezplatné

Vyklízení pozůstalostí je určen pro zákazníky kteří chtěli službu mít co nejlevnější a hlavně potřebují co nejrychleji vyklidit byt.

Vyklízení pozůstalostí

Pokud jde o jednotlivé odvozy, tak odvážíme z pozůstalostí cokoliv a naše služby poskytujeme na území města Praha ale také po celém Středočeském kraji a to převážně v městech Beroun, Benešov, Kladno, Slaný a jiné lokality jsou bez příplatků. Nabízíme vyklízení pozůstalostí po zemřelém, vyklízení po úmrtí a likvidace.

Vyklízení pozůstalostí

Menší likvidace pozůstalostí se pohybuje od 3000 Kč do 5000 Kč.

Naše nabídka je cílená na zákazníky kteří řeší pozůstalost a v bytě je mnoho věcí, které mají cenu. V tomto případě je možno vyklízení zdarma, i také výkup. V opačném případě pokud zákazník cennější věci si nechá a nebo rozdá příbuzným a bytě nezbude nic co by nám pokrylo náklady. Tak to potom jde o likvidaci, v každém případě vyklízíme cokoliv, kdykoli a kdekoli.

Dále nabízíme vyklízecí práce a úklid pozemků s odvozem na skládku

Pro bližší informace a ceny nás kontaktujte. Jsme Vám k dispozici každý den.