Vyklízení bytů Praha

Nabízíme všem zákazníkům kompletní vyklízení bytů Praha a okolí. Pokud se jedná o vyklízení bytů po nájemníkovi. Tak nabízíme vyklízecí práce s odvozem na sběrné dvory. Pokud se jedná o pozůstalost kde jsou cenné věci, tak Vám nabízíme slevu dle druhu odpadu a věcí které v bytě jsou.

Můžeme si dovolit všem zákazníkům nabídnou slevu dle charakteru zakázky. Pokud tedy vyklízíte byt po starších lidech a nebo se stěhujete a máte v bytě zachovalí a čistý nábytek a jiné vybavení. Tak Vám nabídneme patřičnou slevu dle druhu věcí. Můžeme vám nabídnout také i platbu a to peníze od nás. V případě že by šlo o likvidace pozůstalostí a v bytě by byli starožitné cenné věci.

Zbavíme Vás jakéhokoli nepořádku z bytu, nejen po nájemnících ale také po úmrtí.

Výkup starého nábytku

Náš postup pro poskytované služby je že se zákazník ozve buďto prostřednictvím našeho kontaktního formuláře a nebo přímo na naše telefonní číslo. Po kontaktování si s námi domluvíte prohlídku bytu, která je zdarma a na místě přímo v místě realizace se domluvíme na ceně. Cenu za naše práce budete znát před zahájením práce a cena je pevně daná, v průběhu cenu neměníme.

Odvoz na sběrné dvory a na skládky

V ceně je započítáno demontáž nábytku, stěhování z jakéhokoli patra a naložení do našeho vozu dále vykládka na sběrném dvoře popř. na skládce. Odpady vozíme do sběrných dvorů a na skládku. Na skládku vozíme odpady ze zahrad a při této práci používáme kontejnery. Kontejner na odpad je možno přistavit ve stejný den realizace.

Náš postup při vyklízení bytů následovný.

Velké a objemné skříně sektorové a jiné velké nábytkářské monstra rozbíjíme na desky, pro snadnou manipulaci také rozebíráme sedací soupravy. Tento postup je vhodný pokud je výtah malý a nevejde se do výtahu. Samozřejmě se snažíme všem zákazníkům ušetřit čas a to tak. Máte nábytek velikostně a hmotností přijatelný k odvozu, tak necháváme nábytek v celku.

Vždy se rozhodneme jak naložíme a přestěhujeme nábytek až v den realizace.

Vyklízení bytů

Pokud tedy nemáte čas s námi trávit čas při likvidaci, tak nám stačí předat klíče od bytu a my se bez Vaší přítomnosti o vše postaráme. Práce zaberou jak kdy někdy několik hodin ale také můžou trvat práce i třeba dva dny. V tomhle případě je ideální volba nám zpřístupnit byt a nechat nás pracovat. Ihned po práci až bude byt prázdný Vás budeme kontaktovat několik hodin předem a domluvíme se na předání a to prázdného bytu.

Jsme Vám k dispozici každý den a to včetně víkendů.

Pokud tedy je ideální volba a méně vozu před domem o víkendu. Tak můžeme domluvit vyklízecí práce na víkend, za tyto dny neúčtujeme žádný příplatek.

Pokud potřebujete výkup, tak více informací naleznete v sekci vyklízení pozůstalostí. Cenové nabídky jsou u nás bezplatné a volat můžete kdykoli.

Ceník

  • Nasazení pracovníka od 170 Kč / hod.

Těšíme se případnou spolupráci.