Vyklízení nemovitostí

Nabízíme kompletní vyklízení nemovitostí a to v městě Praha, Praha – západ a východ a v celém Středočeském kraji. Jako bezplatnou službu nabízíme prohlídku prostorů.

Vyklízení nemovitostí nabízíme všem zákazníkům již přes deset let. Odvážíme jakékoli odpady a to dřevěný odpad, elektroodpad a objemný odpad. Práce probíhá tak že veškeré odpady naložíme do předem přistavených vozů, a odvezeme na sběrné dvory a odvoz také na skládky. Odvoz také jednotlivých kusů.

Vyklízíme celé domy ale také jednotlivé kusy

V případě pozůstalostí zejména v Praze nabízíme také výkup a to nábytku a cenných věcí. Více informací zde vyklízení pozůstalostí. Vyklízíme jakékoli odpady a to z jakéhokoli prostoru a nemovitostí. Pokud jde o roztrhanou sedačku a nebo o starou lednici, tak nevadí přijedeme a naložíme a odvezeme.

Vyklízení

Veškeré odpady odvážíme poctivě na sběrné dvory kterých je v Praze hned několik, zajišťujeme všem zákazníkům nejen vyklízení sklepů ale také naložení, odvoz a také likvidaci. Likvidace je pro občany s trvalým pobytem v Praze zdarma.

Vyklízení nemovitostí

Na půdě se také nacházejí spousta harampádí které je potřeba snést z patra a naložit a odvézt. Chystáte se rekonstrukci půdy a potřebujete uvolnit místo pro stavbu. Nabízíme také vyklízení půd ale pokud budete potřebovat přivézt a vystěhovat na půdu stavební materiál. Můžeme jednu cestu dolů s odpadem a zpět po schodech přinést materiál který si zakoupíte třeba ve stavebninách.

O vše se postaráme, a to včetně víkendu.

Odvážíme všechny odpady kromě nebezpečných odpadu, ale pokud máte i tyto nebezpečné odpady, tak Vám nabízíme ekologickou likvidaci a to přes našeho externího partnera. Nemusíte tak šáhnout téměř na nic. Cenu za vyklízení budete znát předem. Prohlídky jsou bezplatné. Pokud se rozhodnete k vyklízení nemovitostí v centru Prahy a vyklízení bude na déle a s tím že na ulici před dům se přistaví kontejner a bude potřeba povolení, tak jsme ochotní povolení od magistrátu města zajistit. Žádost je potřeba dát dva týdny předem.

Ceník

Pokud se rozhodnete pro celkové vyklízecí práce, tak samozřejmě cenu budete znát předem. Přijedeme, dáme Vám naši cenu a domluvíme následný termín. Po vyklízení je cena daná z předešlé domluvy, nic neplatíte navíc.

Orientační ceny za vyklízení

  • Pracovník od 200 Kč / hod.
  • Odpady odvoz od 300 Kč / m3 ( záleží dle druhu odpadu)

Odvoz železa, kovu a šrotu

Abychom všem zákazníkům ušetřili nemalé peníze za likvidaci odpadu, tak nabízíme také slevy dle druhu odpadu při vyklízení nemovitostí. Pokud máte na zahradě staré kovy a železo, tak nabízíme adekvátní odečet z celkové ceny za vyklízecí práce. Šrot z vyklízení objektů samozřejmě naložíme a odvezeme do sběrny. Tyto peníze Vám odečteme z celkové částky.

Vykupujeme a odvážíme starý nábytek

Vyklízení nemovitostí Praha a střední Čechy

Více informací o službě výkup naleznete zde

Nabízíme vyklízení nemovitostí a jiných prostor a to v městě Praha a Střední Čechy. Zajišťujeme vyklízení bytů a likvidace pozůstalostí. Výkup starého ale i také novějšího nábytku a jiné věcí z likvidace pozůstalostí.

Jsme Vám k dispozici každý den a to vč. víkendů.