Vyklízecí práce Praha

Naše služby lze využít jak v létě, tak i v zimním období. Nabízíme vyklízecí práce a to v Praze ale také v celém Středočeském kraji a za přijatelnou cenu.

Naše vyklízecí práce nabízíme jak pro občany kteří se stěhují a neví co se starým nábytkem a elektroodpadem. Tak nabízíme také vyklízecí práce pro firmy, kde je potřeba demontovat nábytek a odvézt na sběrný dvůr. Pokud jste zavřeli svojí provozovnu, sklad popř. jiný prostor. Tak naše vyklízecí práce Vám přijdou vhod, nemusíte se s něčím tahat a stěhovat.

Odvážíme jak dodávkou na sběrný dvůr, tak také kontejnery.

Pro odvoz používáme kontejnery o objemu 10 m3 a také naše stěhovací vozy do kterých se vejde také zhruba 10 m3. Naše vyklízení máme stanovené na hodinové sazby za pracovníka ale také je možno domluvit vyklízení od úkolu. Cenu za vyklízecí práce Vám zdělíme ihned před zahájením, můžete nám jen říct co potřebujete a my se o vše postaráme. Od vystěhování místnosti a nemovitostí, až po naložení a odvoz.

Přijedeme a vše zajistíme.

Dále nabízíme úklidové práce a to vyklízení nemovitostí, vyklízení sklepů a půdy. Vyklízení a odvoz veškerého odpadu a to nejen s objektů ale také ze zahrad. ze zahrad odvážíme trávu a větve, bioodpady vozíme do kompostárny.

Vyklízecí práce Praha

Pokud tedy budete potřebovat vyklízecí práce bez starostí, tak se na nás můžete obrátit a my se o vše postaráme. Máte velkou firmu? Potřebujte rychle a efektivně vystěhovat a vyklidit nábytek z několika místností a pater, tak máme pro Vás dobrou zprávu. Pracujeme také o víkendu, nejen v Praze ale také po celé ČR.

Odvážíme také jednotlivé kusy

Pokud budete potřebovat rychle a efektivně vyklidit, tak jsme k dispozici po celý týden.

Pokud budete potřebovat vyklízení domů, tak vyklízecí práce v domě zaberou tak zhruba jeden až dva dny. Přistavíme klidně kontejner a velké vozy do kterých se toho vejde hodně a následně můžete již druhý den. Mít prázdnou nemovitost. Naše služby nemusíte objednávat jen na vyklízení firmy a mnoho odpadu. Je nás možno objednat také na vyklízení malého sklepů kde je práce třeba jen na 2 hodiny.

Vyklízecí služby od 200 Kč / hod.

Aktuálně máme 3 pracovníky na hlavní pracovní poměr a další externí pracovníky. Ceny za vyklízení sklepů jsou zhruba kolem 3 000 Kč. V ceně je účtováno doprava, manipulace a odvoz vč. likvidace. Pro konkrétní cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat, jsme Vám k dispozici denně.

Zimní období

Odklízení sněhu a další čistící práce a údržbu komunikací veřejných i soukromých míst provádíme v zimních měsících. Úklid sněhu poskytujeme v Praze a Středních Čechách. Nabízíme možnost pravidelného či jednorázového úklidu sněhu pomocí sněhové frézy. V zimním období zajišťujeme pro úklid sněhu denní pohotovost.

Jako bezplatnou službu nabízíme prohlídku Vašich prostorů a na základě zjištěných skutečností, Vám vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

I MALÁ ZAKÁZKA, JE NÁM ZAKÁZKOU!!!