Vyklízení pozůstalostí Praha

pozustalosti-vyklizeniVyklízení pozůstalostí, vyklízení pozůstalostí po zemřelém, vyklízení a likvidace pozůstalostí Praha a okolí.

Menší vyklízení pozůstalostí Praha se pohybuje od 1000 Kč do 3500 Kč. Výkup celé pozůstalostí, ceny dohodou. Cena vyklízení pozůstalostí hlavně ovlivňuje množství vyklízeného zařízení, vybraný druh vozidla, počet pater a najetá vzdálenost v kilometrech. Cena zahrnuje nakládku a vykládku. Při výkupu jsou ceny dohodou.

vykup-pozustalosti-vyklizeni

Výkup pozůstalostí, nezávazná kalkulace a prohlídka je zdarma

Máté doma staré a nepotřebné věci, kterých se chcete zbavit? Přijedeme si pro jakékoli drobnosti z bytu, domu, zahrady, sklepu či půdy. Vybavení kuchyně, hračky, nářadí, elektronika, dvd, cd, knihy, dekorace, obrazy, sklo, keramika, lustry, hudební nástroje, autodíly apod. Cokoliv co byste chtěli vyhodit, vykoupíme od Vás. Zajímá nás skoro vše. V případě většího množství nabízíme i vyklízení zdarma a přistavení kontejneru na naše vlastní náklady.

CENÍK

Vyklízení pozůstalostí, likvidace pozůstalostí
Nasazení pracovníka vyklízení od 150 Kč/hod.
Dodávka Volkswagen 9 Kč/km + stání 150 Kč/hod.
Kontejnery od 2000 Kč

Popis vozu
Dodávka Volkswagen – vhodný k menšímu vyklízení pozůstalostí s odvozem na sběrný dvůr.
Dodávka má délku nákladového prostoru 320cm, šířku 170cm a výšku 180cm. Nosnost dodávky je 1200kg.

Přeprava rozměrného nábytku a jiné objemné pozůstalostí
Volkswagen-LT 46 s h. čelem – dodávka má délku nákl. prostoru 420cm, šířku 215cm a výšku 210cm.Nosnost h. čela je 600kg. Nosnost dodávky je 1800kg.

Na výběru vozu ke vyklízení pozůstalostí vždy záleží nejen na vyklízeném množství, ale i na podmínkách nakládky, zda je možné zaparkování vozu co nejblíže u domu. Při vyklízení pozůstalostí většího objemu není problém přistavit 2 vozy. Máme k dispozici také kontejnery k odvozu odpadu na skládku.

Jako bezplatnou službu nabízíme nezávaznou prohlídku Vaší pozůstalostí a na základě zjištěných skutečností, Vám vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

vyklizeni-pozustalosti2

 

Výzva na vyklízení bytů

Téma: vrácení pronajatého bytu po smrti nájemce.
Dotaz: Dobrý den. Vzhledem k tomu, že dědické řízení může trvat poměrně dlouho mám tento dotaz: Jako majitel domu mám nárok žádat od dědiců, kteří se nevzdali dědictví a nebudou v bytě bydlet, náhradu ve výši nájemného do předání bytu?

Odpověď k dotazu: vyklízení pozůstalostí, vrácení pronajatého bytu po smrti nájemce, výzva na vyklízení bytů.
Dobrý den, pokud nedošlo k přechodu nájmu bytu, zanikl smrtí nájemce nájemní vztah. Jelikož na nikoho nepřešel nájem bytu, tedy nedošlo k žádnému nástupnictví, nelze se na dědicích domáhat náhrady škody, jelikož neprokážete úmyslné porušení povinnosti ze strany dědiců. Stejně tak se nelze domáhat vydání bezdůvodného obohacení, jelikož bezdůvodné obohacení je založeno na skutečnosti, že se někdo na úkor Vás obohatil, což není tento příklad. Doporučuji tedy napsat možným dědicům výzvu k vyklizení bytu s tím, že pokud byt nevyklidí, dáte věci do úschovy a budete po nich vyžadovat náhradu za uskladnění věcí. Pokud nebude na výzvu reagováno, vykliďte byt, věci dejte do úschovy a sdělte dědicům a notáři, který bude dědické řízení provádět, kde jsou věci uskladněny. Poté uplatněte svoji pohledávku za úschovu věcí u dědiců, kteří nabyli dědictví vždy do výše jejich dědického podílu. Také je možné složit věci do úschovy ke komisařovi v rámci dědického řízení, a to dle § 110 jednacího řádu pro okresní a krajské soudy. Komisař však může odmítnout přijmout do úschovy věci pro jejich povahu, velikost či množství. Odpověděl/a: Sládek & Partners

Zdroj: Českéstavby.cz, sekce: Odborná právní poradna