Vyklízecí práce

Vyklízecí práce

Naše vyklízecí práce lze využít jak v létě, tak i v zimním období. 

vyklizeni-sklepu

Vyklízecí práce, vyklízecí práce Praha, vyklízení sklepů, vyklízení půdy, vyklízení Praha

Vyklízení sklepních prostor, vyklízení sklepů panelových a „činžovních“ domů
Zajistíme Vám kompletní vyklízení sklepů, vyklízení sklepních prostorů. Pro drobné vyklízení sklepů používáme dodávkový vůz, pro větší vyklízení používáme kontejnery o objemu 9 – 15 m3.

Materiály jako železný šrot, dřevo (nelakované) a uhelné brikety Vám do odvozu odpadů nebudeme účtovat.zelezo

vlka-omitka

 

 

 

 

 

Dále Vám můžeme zajistit za přijatelné ceny odstranění stávající vrstvy omítky na pevný podklad(vlhké omítky) a deratizaci prostorů pokládkou nástrah (bezpečnostní opatření).

vyklizeci-prace-7
Vyklízení půdních prostorů, vyklízecí práce, vyklízení půd, schozy na suť, stavební výtahy
Vyklízení půdy v menším množství popř. půdy rodinných domů, provádíme přesun ruční manipulaci po schodech. V případě většího množství odpadů, používáme stavební výtahy. Jednou z předností je rychlost, snadná manipulace a spolehlivost pro vertikální dopravu. Nosnost, kterou disponuje tento stavební výtah, může dosahovat až 200kg. Pro odstranění většího množství sypkých materiálu např. škvára v půdních podlahách atd., pro přesun používáme schozy na suť.

vyklizeci-prace-praha6
Úklidové práce, úklidové práce Praha a okolí. Ceník úklidové práce úklidové firmy, za úklidové práce v okolí a mimo Prahu se účtuje jízdné ve výši hodinové sazby za pracovníka 200 Kč/hod. Za úklidové práce 200 Kč/hod. K ceně je potřeba propočítat čistící prostředky dle úklidu.

Úklidové práce:
úklid zahrady a chodníku od listí vč. následného odvozu odpadu, úklid sněhu patří mezi úklidové práce, které jako úklidová a vyklízecí firma nabízíme

zimni-prace
Odklízení sněhu a další úklidové práce a údržbu komunikací veřejných i soukromých míst provádíme v zimních měsících. Úklid sněhu poskytujeme v Praze a Středních Čechách. Nabízíme možnost pravidelného či jednorázového úklidu sněhu pomocí sněhové frézy, prodej a doprava posypového materiálu. V zimním období zajišťujeme pro úklid sněhu denní pohotovost.

Jako bezplatnou službu nabízíme prohlídku Vašich prostorů a na základě zjištěných skutečností, Vám vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

I MALÁ ZAKÁZKA, JE NÁM ZAKÁZKOU!!!